Lekarz weterynarii. W swojej pracy zawodowej skupia się na małych przeżuwaczach, czyli owcach i kozach. Z zamiłowaniem dzieli się w różnej formie wiedzą na temat zdrowia i dobrostanu tych gatunków, jakości produktów pochodzenia zwierzęcego. Aktywnie wspiera Hodowców zapewniając profesjonalne, weterynaryjne usługi.  Odbyła w Meksyku odbyłam terenowy kurs z zakresu Biotechnologii Rozrodu Wspomaganego Małych Przeżuwaczy, realizuje również  staż w Hiszpanii, gdzie pracuje w terenie z przeżuwaczami.

Swoją dotychczasową 7-letnią już pracę terenową, prezentuje w ramach stworzonego facebook'owego fanpaga „ani beee, ani meee” - strony w pełni poświęconej tematyce weterynaryjno-hodowlanej małych przeżuwaczy. Jako lekarz weterynarii czuje odpowiedzialność za jakość produktów pochodzenia zwierzęcego, które trafiają do sprzedaży – w tym np. owczych i kozich serów, czy mleka zyskujących w Polsce coraz szersze grono entuzjastów, ceniących sobie ich niepowtarzalny smak, a także walory zdrowotne.

W swojej codziennej pracy, pomaga odczarować wyobrażenie „wiejskiego weterynarza” pokazując, że płeć piękna równie dobrze radzi sobie w zawodzie i pracuje ze zwierzętami gospodarskimi, nie tracąc przy tym wdzięku... :)

Więcej: TUTAJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin